Dorylax
Dorylax
Dorylax

Podívejte se na toto video a uvidíte,
jak Vám Dorylax PRO® pomáhá bojovat proti 3 příčinám bolesti zad.


Poznejte, jak zmírnit bolesti zad během pár minut denně v
klidu svého domova!
Zcela nový přístroj představující revoluci

Dorylax PRO®

Jeho tajemství?... pomáhá vám jednoduše a bez námahy při problémech s herniovaným diskem,
s výhřezy meziobratlových plotének, se ztuhlou krční páteří, s bolestí v kříži, s poškozenými ploténkami…
Je to velmi jednoduché a nevyžaduje to žádné úsilí.
Doporučujeme Vám provádět následující tři kroky každý den po dobu 3 minut:

Dorylax

Nastavte si
přístroj v závislosti na své výšce. Uchopte rukojeti a opřete si paže o 2 boční podložky, které jsou k tomu určené.

Dorylax

Položte
horní část hrudníku na polstrovanou podložku, která je velmi příjemná a zajišťuje optimální polohu a protažení těla v ose páteře.

Dorylax

Začněte se
předklánět. Vaše záda se budou protahovat v maximálně uvolněné poloze. Během tohoto protahování se navíc budete cítit velmi příjemně.

Dorylax PRO®


Dorylax

Dorylax PRO®


Úžasná cvičební pomůcka, kterou vyvinuli australští univerzitní vědci, je považována za dokonalou zbraň proti bolestem zad. Stovky tisíc Australanů ji používají, aby si tak zmírnili ischias, bolesti v kříži, problémy se zničenými ploténkami nebo s dalšími bolestmi v zádech, kvůli kterým dříve nemohli dělat téměř nic. Mezi australskými uživateli jsou australští sportovci a dokonce i jeden olympijský vítěz. Důvěru si tento přístroj získal i u tisíců sportovců. Je mezi nimi i bývalý sportovec, kterého každý zná, a sice Antonín Panenka.

Více informací

Trojitý účinek přístroje Dorylax PRO®
pro maximální účinnost


Dorylax

Poškození způsobená těmito 4 příčinami
Váha, kterou musí vaše páteř každodenně nést, špatné postavení těla, úrazy způsobující traumata a k tomu všemu stres každodenního života - to jsou příčiny všech těchto poškození.

Dorylax

Účel tohoto trojího účinku
Díky axiálnímu protahování páteře dojde k jejímu navrácení do původní polohy, svaly zad se uvolní a tím, že se sníží tlak na meziobratlové ploténky, dojde k obnovení správného krevního oběhu, který způsobí opětovnou hydrataci plotének.

Dorylax

Výsledky pravidelného používání
Vaše páteř se navrátí do své axiální pozice. Svaly zad se uvolní. Meziobratlové ploténky znovu získají svůj objem a navrátí se do své původní polohy.

Více informací

Prohlédněte si jak
Dorylax Pro®
zmírňuje bolesti zad


Bolesti zad patří mezi nejrozšířenější civilizační choroby a trápí zejména obyvatele vyspělých zemí. Existuje mnoho faktorů, které mohou způsobit bolesti zad. Může to být důsledek zranění, otřesu, šoku, nebo různých opakovaných pohybů (ruční manipulace, vibrace…), osteoartróza, infekční nebo zánětlivá onemocnění.

Bolesti zad patří mezi nejrozšířenější civilizační choroby a trápí zejména obyvatele vyspělých zemí. Existuje mnoho faktorů, které mohou způsobit bolesti zad. Může to být důsledek zranění, otřesu, šoku, nebo různých opakovaných pohybů (ruční manipulace, vibrace…), osteoartróza, infekční nebo zánětlivá onemocnění.

6 hlavních příčin bolesti zad:


Dorylax

Nadváha a obezita

Dorylax

Špatné držení těla

Dorylax

Poranění, úrazy

Dorylax

Neopatrně prováděné cviky

Dorylax

Nedostatek pohybu

Dorylax

Nadměrný stres

Je obtížné řešit všechny možné příčiny bolestí zad a páteře, ale uvědomte si, že v 90 až 95% případů není původ bolesti identifikován a mluvíme o "běžné bolesti zad“ nebo nespecifické. Bolest pak ve většině případů pochází z opotřebení chrupavky v kloubech. Bolest zad, bolest v kříži, ischias,
herniovaný disk, výhřezy meziobratlových plotének,
ztuhlá krční páteř...
Tyto problémy můžou být minulostí.

Bolest zad vám může narušit vaše běžné činnosti a nepříznivě ovlivnit kvalitu vašeho života. S bolestmi zad lze účinně bojovat pravidelným cvičením a uvolňováním páteře.
Dopřejte svým zádům tu nejlepší péči.
VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÝ
Dorylax PRO®

a přesvědčte se, jak pomáhá zmírňovat
bolesti zad

Vyzkoušet

Reference


 • Dorylax

  Denis, 34 let
  "Můj problém s ischiasem je pryč“

  Jsem sportovec a bolest zad znám velmi dobře. Ale když jsem začal mít problém s ischiasem a nemohl jsem kvůli tomu celé 3 měsíce běhat, rozhodl jsem se s tím něco dělat. Vyzkoušel jsem DorylaxPro a můžu Vám říci, že výsledky jsou neuvěřitelné.Nejenom, že zmizel můj problém s ischiasem, ale přestaly i mé bolesti zad, se kterými jsem se potýkal dříve, když jsem hrával tenis.

 • Dorylax

  Sophie, 58 let
  "Někdy jsem musela zůstat v poloze ležmo celé hodiny“

  Je pravda, že se hodně věnuji zahradničení. A častěji skláním hlavu, než že bych si sedla do dřepu. Moje sousedka si všimla, že mám při práci na zahradě bolesti a řekla mi o přístroji DorylaxPro (někdy jsem si dokonce musela lehnout i na několik hodin, abych se dala dohromady). Nikdy jí nedokážu dostatečně poděkovat. Moje bolesti jsou pryč. V průběhu prvního měsíce používání jsem cvičila přesně podle doporučení 3 krát denně 3 minuty. Nyní mi stačí cvičit jen po návratu ze zahrady, a to 3 minuty.

 • Dorylax

  Elodie, 26 let
  "Dělá mi to radost“

  Vždycky jsem měla problémy se zády. Často se mi stávalo, že jsem kvůli tomu nemohla jít do práce. Byla jsem ideální klientkou pro rehabilitační centra. Dělalo mi to starosti. Pak jsem na internetu narazila na DorylaxPro a věřte mi, že můj život se změnil. Ani tu změnu nedokážu popsat. DorylaxPro používám již 2 měsíce třikrát denně a …

 • Dorylax

  Oliver, 68 let
  "Zrušil jsem naplánovanou operaci zad“

  Měl jsem velké bolesti zad, a protože to vypadalo, že jsou moje meziobratlové ploténky hodně opotřebované, můj lékař rozhodl o nutnosti operace. Když jsem během dovolené navštívil své přátele, všimnul jsem si, že můj kamarád a jeho žena používají DorylaxPro. A protože byl tento přístroj umístěný v pokoji, kde jsem bydlel, začal jsem ho používat až 5krát denně …

 • Dorylax

  Veronika, 55 let

  Musím říci, že po několika dnech používání mi tento výrobek pomohl odstranit ztuhlost v nohách. To, že mohu po několika letech bolestí zad a ztuhlosti nohou opět normálně chodit, je opravdu mimořádný pocit. Zdá se mi, že tento výrobek skutečně pomáhá. V mém případě opravdu zafungoval dobře.

 • Dorylax

  Radek, 56 let

  Dříve, když jsem se ráno probudil, pociťoval jsem bolest v zádech a obvykle jsem se prvních pár kroků z postele jen belhal. Po několika týdnech cvičení na přístroji Dorylax Pro mě už záda v dolní části nebolí a při vstávání z postele se nebelhám. Jsem velmi rád, že jsem si tento přístroj koupil, protože opravdu stojí za to.

 • Dorylax

  Bernard Hinault, 66 let, 5násobný vítěz Tour de France

  Zbožňuju tento produkt a to je také moje odpověď na to, pokud potřebujete pomoc s bolestí zad. Od té doby, co jsem začal používat Dorylax Pro, jsou na tom moje záda mnohem lépe. Je to skvělý přístroj, po jehož použití se vždy cítím skvěle.

 • Dorylax

  Boris, 57 let

  Moje žena si Dorylax Pro vzala s sebou do tělocvičny a všichni chtěli vědět, kde k tomuto přístroji přišla. Opravdu zmírňuje bolest v zádech.

 • Dorylax

  Miroslav, 72 let

  Zmírnění bolestí jsem zaznamenal po jednom týdnu používání přístroje, přičemž jsem velmi spokojený s kvalitou i snadným používám tohoto přístroje. Vřele jej doporučuji každému, kdo hledá řešení svých problémů se zády.

 • Dorylax

  Vladimír, 49 let

  Toto je ten nejlepší vynález určený lidem trpícím bolestmi v bederní oblasti zad. Je to jednoduché a efektivní. Tento úžasný vynález mohu jen a jen doporučit.

 • Dorylax

  Lenka, 44 let

  Děkuji za tento úžasný výrobek! Můj manžel velmi trpěl obrovskými bolestmi zad, které podle všeho nelze vyřešit žádným chirurgickým zákrokem. Dorylax Pro jeho stav velmi změnil. Během služební cesty, když seděl celé hodiny v autě, se poprvé stalo, že necítil žádnou bolest zad! Vřele doporučuji! S tímto výrobkem budete nadmíru spokojeni! Děkuji mnohokrát!

 • Dorylax

  Tomáš, 60 let

  Dorylax Pro je úžasný. Dokázal zmírnit otcovy vážné problémy se zády. Po 2 týdnech, co otec přístroj používá, a jak to také doporučuje, dokáže stát, posadit se a ohýbat se minimálně o 80 % snáze než dříve. Každý, kdo trpí bolestmi zad, by měl přístroj Dorylax Pro vyzkoušet. Je to jednoduché a efektivní. Děkuji.

Ti, co už vyzkoušeli Dorylax PRO®


Dorylax
Dorylax
Dorylax
Dorylax
Dorylax
Dorylax
Objednat Dorylax PRO®

Záruka vrácení peněz


DorylaxPRO®
si můžete vyzkoušet bez rizika v pohodlí svého domova. Budete mít tak 30 dnů od přijetí zboží na to, abyste posoudili účinek přístroje a rozhodli se, zda jste s ním naprosto spokojeni.

Pokud se tak nestane, pošlete nám DorylaxPRO® zpět a my Vám vrátíme celou zaplacenou částku na váš bankovní účet.

Okamžitě a bez jakýchkoliv námitek.

Takže tím, že si přístroj DorylaxPRO® vyzkoušíte, vůbec nic neriskujete.

Dorylax Dorylax
Dorylax Dorylax