Dorylax

Jaké to bude mít
účinky na záda?


Dorylax PRO® protahuje záda a páteř, což má ve skutečnosti mnoho příznivých účinků na vaše pružné tkáně: svaly, vazy a šlachy.

Protažení zad a bederních svalů pomocí Dorylax PRO® vám poskytne lepší pružnost, a také více síly. Sníží se napětí svalů a ty pak mohou lépe podporovat váš trup ve správné poloze.

Udržování zdravé páteře i ve stáří znamená vyhnout se nebo minimalizovat zmenšení celkové výšky jedince v důsledku dehydratace disku a komprese páteře.

Objednat Dorylax PRO®

3 účinky na obratle:


1. Účinek na vertebrální disk: snížení tlaku vyvíjeného nucleus pulposus na vláknitý prstenec a vytvoření sání směrem ke středu disku, které vede ke zmizení kýly nebo výčnělku

2. V oblasti mezi obratli: množství dodané krve se znásobí

3. Vliv na umístění obratlů: vyrovnání obratlů se provádí svisle a vodorovně. Jako byste táhli řetěz z jeho dvou konců: každý článek řetězu se při použití trakce vyrovná s ostatními.

Dorylax
Dorylax

3 účinky na svaly:


1. Uvolnění a snížení napětí v zádových svalech

2. Lepší pružnost svalů a vazů, což snižuje riziko zranění.

3. Zvýšení pružnosti umožňující lepší údržbu obratlů.

Všechny tyto pozitivní účinky vysvětlují, jak Dorylax PRO® umožňuje zvrátit různé degenerativní procesy a pomáhá tak zmírnit bolesti zad.

Objednat Dorylax PRO®

Jakým patologiím
Dorylax PRO® uleví?


Axiální dekomprese má kladné účinky na většinu bederních problémů, potíží se zády a patologií, např.:

Jakým patologiím
Dorylax PRO® uleví?


Axiální dekomprese má kladné účinky na většinu bederních problémů, potíží se zády a patologií, např.:

 • Herniace disku a výčnělek
 • Hyperostóza skeletu - Forestierova choroba
 • Ischias
 • Bederní nebo hřbetní radikulopatie
 • Bederní a zádová artróza - discarthrosis
 • Hyperostóza obratlů - Forestierova choroba
 • Foraminální stenóza a spinální stenóza
 • Skolióza, lordóza, kyfóza a jiné deformity
 • Bolesti zad, kloubů, svalů nebo vazů
 • Spondylolistéza - posun obratle (stupeň 1 a stupeň 2)
Dorylax

Jak často se
Dorylax PRO® používá?


Dorylax Dorylax

Jak často se
Dorylax PRO® používá?


Dorylax PRO® je pomůcka k protažení páteře a zádových svalů. Dorylax PRO® se často používá v krátkých relacích: 2 - 3 minuty, dvakrát až třikrát kdykoli během dne.

Hlavní výhodou Dorylax PRO® je, že na sobě poznáte výsledky. Zlepšení přichází již během několika týdnů. Pokud se vám to zdá nedostatečné a pomalé, nenechte se odradit!

Rozhodně stojí za to dát šanci axiální dekompresi s Dorylax PRO®, aby vaše záda byla pružnější a uvolněnější.

Objednat Dorylax PRO®

Je Dorylax PRO® bezpečný?


Je Dorylax PRO® bezpečný?


Dorylax PRO® byl navržen tak, aby vám zabránil vyvinout dekompresní sílu, která bude pro vaši páteř příliš velká, proto nepředstavuje žádná rizika. To ale nebrání tomu, začít lehčeji, aby si svaly, vazy a klouby postupně zvykly na tuto novou sílu. Příliš silná dekomprese během prvních použití by mohla přepínat svaly.

Jedinou kontraindikací pro axiální dekompresi je, pokud máte natržený sval nebo vaz v zádech nebo pokud máte velmi pokročilou osteoporózu obratlů.

V ostatních případech může správná axiální dekomprese přinést spíše pozitivní výsledek. Díky Dorylax PRO® bez rizika a bez nutné pomoci.

Objednat Dorylax PRO®
Dorylax

V ostatních případech může správná axiální dekomprese přinést spíše pozitivní výsledek. Díky Dorylax PRO® bez rizika a bez nutné pomoci.

Objednat Dorylax PRO®

Reference


 • Dorylax

  Denis, 34 let
  "Můj problém s ischiasem je pryč“

  Jsem sportovec a bolest zad znám velmi dobře. Ale když jsem začal mít problém s ischiasem a nemohl jsem kvůli tomu celé 3 měsíce běhat, rozhodl jsem se s tím něco dělat. Vyzkoušel jsem DorylaxPro a můžu Vám říci, že výsledky jsou neuvěřitelné.Nejenom, že zmizel můj problém s ischiasem, ale přestaly i mé bolesti zad, se kterými jsem se potýkal dříve, když jsem hrával tenis.

 • Dorylax

  Sophie, 58 let
  "Někdy jsem musela zůstat v poloze ležmo celé hodiny“

  Je pravda, že se hodně věnuji zahradničení. A častěji skláním hlavu, než že bych si sedla do dřepu. Moje sousedka si všimla, že mám při práci na zahradě bolesti a řekla mi o přístroji DorylaxPro (někdy jsem si dokonce musela lehnout i na několik hodin, abych se dala dohromady). Nikdy jí nedokážu dostatečně poděkovat. Moje bolesti jsou pryč. V průběhu prvního měsíce používání jsem cvičila přesně podle doporučení 3 krát denně 3 minuty. Nyní mi stačí cvičit jen po návratu ze zahrady, a to 3 minuty.

 • Dorylax

  Elodie, 26 let
  "Dělá mi to radost“

  Vždycky jsem měla problémy se zády. Často se mi stávalo, že jsem kvůli tomu nemohla jít do práce. Byla jsem ideální klientkou pro rehabilitační centra. Dělalo mi to starosti. Pak jsem na internetu narazila na DorylaxPro a věřte mi, že můj život se změnil. Ani tu změnu nedokážu popsat. DorylaxPro používám již 2 měsíce třikrát denně a …

 • Dorylax

  Oliver, 68 let
  "Zrušil jsem naplánovanou operaci zad“

  Měl jsem velké bolesti zad, a protože to vypadalo, že jsou moje meziobratlové ploténky hodně opotřebované, můj lékař rozhodl o nutnosti operace. Když jsem během dovolené navštívil své přátele, všimnul jsem si, že můj kamarád a jeho žena používají DorylaxPro. A protože byl tento přístroj umístěný v pokoji, kde jsem bydlel, začal jsem ho používat až 5krát denně …

 • Dorylax

  Veronika, 55 let

  Musím říci, že po několika dnech používání mi tento výrobek pomohl odstranit ztuhlost v nohách. To, že mohu po několika letech bolestí zad a ztuhlosti nohou opět normálně chodit, je opravdu mimořádný pocit. Zdá se mi, že tento výrobek skutečně pomáhá. V mém případě opravdu zafungoval dobře.

 • Dorylax

  Radek, 56 let

  Dříve, když jsem se ráno probudil, pociťoval jsem bolest v zádech a obvykle jsem se prvních pár kroků z postele jen belhal. Po několika týdnech cvičení na přístroji Dorylax Pro mě už záda v dolní části nebolí a při vstávání z postele se nebelhám. Jsem velmi rád, že jsem si tento přístroj koupil, protože opravdu stojí za to.

 • Dorylax

  Bernard Hinault, 66 let, 5násobný vítěz Tour de France

  Zbožňuju tento produkt a to je také moje odpověď na to, pokud potřebujete pomoc s bolestí zad. Od té doby, co jsem začal používat Dorylax Pro, jsou na tom moje záda mnohem lépe. Je to skvělý přístroj, po jehož použití se vždy cítím skvěle.

 • Dorylax

  Boris, 57 let

  Moje žena si Dorylax Pro vzala s sebou do tělocvičny a všichni chtěli vědět, kde k tomuto přístroji přišla. Opravdu zmírňuje bolest v zádech.

 • Dorylax

  Miroslav, 72 let

  Zmírnění bolestí jsem zaznamenal po jednom týdnu používání přístroje, přičemž jsem velmi spokojený s kvalitou i snadným používám tohoto přístroje. Vřele jej doporučuji každému, kdo hledá řešení svých problémů se zády.

 • Dorylax

  Vladimír, 49 let

  Toto je ten nejlepší vynález určený lidem trpícím bolestmi v bederní oblasti zad. Je to jednoduché a efektivní. Tento úžasný vynález mohu jen a jen doporučit.

 • Dorylax

  Lenka, 44 let

  Děkuji za tento úžasný výrobek! Můj manžel velmi trpěl obrovskými bolestmi zad, které podle všeho nelze vyřešit žádným chirurgickým zákrokem. Dorylax Pro jeho stav velmi změnil. Během služební cesty, když seděl celé hodiny v autě, se poprvé stalo, že necítil žádnou bolest zad! Vřele doporučuji! S tímto výrobkem budete nadmíru spokojeni! Děkuji mnohokrát!

 • Dorylax

  Tomáš, 60 let

  Dorylax Pro je úžasný. Dokázal zmírnit otcovy vážné problémy se zády. Po 2 týdnech, co otec přístroj používá, a jak to také doporučuje, dokáže stát, posadit se a ohýbat se minimálně o 80 % snáze než dříve. Každý, kdo trpí bolestmi zad, by měl přístroj Dorylax Pro vyzkoušet. Je to jednoduché a efektivní. Děkuji.

Dorylax Dorylax

Záruka
vrácení peněz


Dorylax PRO® si můžete vyzkoušet bez rizika v pohodlí svého domova. Budete mít tak 30 dnů od přijetí zboží na to, abyste posoudili účinek přístroje a rozhodli se, zda jste s ním naprosto spokojeni.

Pokud se tak nestane, pošlete nám Dorylax PRO® zpět a my Vám vrátíme celou zaplacenou částku na váš bankovní účet. Okamžitě a bez jakýchkoliv námitek.

Takže tím, že si přístroj Dorylax PRO® vyzkoušíte,
vůbec nic neriskujete.